Etui i silver

Etui i silver
Etui i silver
Etui i silver
Etui i silver
Etui i silver
Etui i silver
Etui i silver
Etui i silver
Etui i silver
Etui i silver
Etui i silver
Etui i silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ETUI, silver, 900, tidigt 1900-tal, Tyskland 1920-tal, svensk importstämpel, på framsidan emaljerat motiv med hästar, ingraverat ägarnamn, ca 9x8 cm, vikt ca 144 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

791195

2020-07-08