Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 11 st, 1900-talets mitt, böjträ, tygklädsel, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, repor, märken, fläckar, ställvis med fanérskador
791201
2020-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här