Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Såld för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 11 st, 1900-talets mitt, böjträ, tygklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, repor, märken, fläckar, ställvis med fanérskador

791201

2020-07-08