Tomteglas

Tomteglas
Tomteglas
Tomteglas
Tomteglas
Tomteglas
Tomteglas
Tomteglas
Tomteglas
Tomteglas
Tomteglas

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOMTESERVIS, 12 dlr, målade motiv med tomtar, bestående av: 11 glas, karaff, höjd ca 6,5 samt 24 cm

Smärre slitage, enstaka nagg

791204

2020-07-08