Taklampa "Ginko lampa"

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Såld för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, "Ginko lampa dimblå", samtida, för Örsjö belysning, lackerad aluminium, höjd ca 55, diameter ca 60 cm

Bruksslitage, mindre repor

791209

2020-07-08