Stolar Kahmer

Stolar Kahmer
Stolar Kahmer
Stolar Kahmer
Stolar Kahmer
Stolar Kahmer
Stolar Kahmer
Stolar Kahmer
Stolar Kahmer

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS KAHMER, stolar, 10 st, 1960-talets mitt, stomme i lackerad stål, rygg och sits fanérade i teak, undertill märkta med datering 1964

Brukslitage, smärre skador

791211

2020-07-07