Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDERS KAHMER, stolar, 10 st, 1960-talets mitt, stomme i lackerad stål, rygg och sits fanérade i teak, undertill märkta med datering 1964
Brukslitage, smärre skador
791211
2020-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här