Matgrupp Matbord Stolar

Matgrupp Matbord Stolar
Matgrupp Matbord Stolar
Matgrupp Matbord Stolar
Matgrupp Matbord Stolar
Matgrupp Matbord Stolar
Matgrupp Matbord Stolar
Matgrupp Matbord Stolar
Matgrupp Matbord Stolar
Matgrupp Matbord Stolar
Matgrupp Matbord Stolar
Matgrupp Matbord Stolar
Matgrupp Matbord Stolar

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATGRUPP, 5dlr, samtida, bestående av: matbord, rund glasskiva och guldkromat underrede, höjd ca 84 cm, diameter ca 110 cm, samt 4 stolar, guldkromade benställningar, lös plymå, sitthöjd ca 50 cm

Bruksslitage, repor

791214

2020-07-11