Industrilampa

Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INDUSTRILAMPA, "BJS typ 5", Bäcklunds Järn och Smide, Skellefteå, 1900-talets mitt, böjbart huvud, grönlackerad metall, hals i mässing, längd ca 85 cm

Bruksslitage, märken, repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

791224

2020-07-08