Jens Ulrich Petersen oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JENS ULRICH PETERSEN, ´Snoremænd´, olja på duk, signerad på baksidan, ca 80x60 cm

791225

2020-07-25