Skedar i silver

Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORE DAVIDSSON, skedar i silver, samearbete, stämplade, längd ca 19 samt 24 cm, vikt ca 136 g

Smärre slitage

791238

2020-07-08