Kai Kristiansen stolar 4 st

Kai Kristiansen stolar 4 st
Kai Kristiansen stolar 4 st
Kai Kristiansen stolar 4 st
Kai Kristiansen stolar 4 st
Kai Kristiansen stolar 4 st
Kai Kristiansen stolar 4 st
Kai Kristiansen stolar 4 st
Kai Kristiansen stolar 4 st

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAI KRISTIANSEN, "Pige/T21", stolar, 2+2, 1900-talets mitt, fanérade i ek/ valnöt resp valnöt, stoppad rygg och sits, sitthöjd 43 cm

Brukslitage

791242

2020-07-12