Kai Kristiansen stolar 4 st
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
KAI KRISTIANSEN, "Pige/T21", stolar, 2+2, 1900-talets mitt, fanérade i ek/ valnöt resp valnöt, stoppad rygg och sits, sitthöjd 43 cm
Kuntoraportti
Brukslitage
791242
Päivämäärä:
2020-07-12