Skänk 1800-tal

Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNK, 1800-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, hyllinredning, kannelerad dekor, beslag i mässing, höjd ca 113, 97x47 cm

Omarbetad, senare bemålning, dörrbladet något skevt

791246

2020-07-10