Bägare och punschmuggar i silver

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄGARE, PUNSCHMUGGAR, 13 dlr, silver, 1900-tal, C G Hallberg och Bolidensilver höjd ca 4,5 samt 5,5 cm, vikt ca 285 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

791251

2020-07-08