Ed Finnell fotografi föreställande Rolling Stones

Såld för:

700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), Mick Jagger, The Rolling Stones, ´´Tour of the Americas´´, Los Angeles, 11 juli, 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 2/50, analogt handtryckt fotografi, bladstorlek ca 40.6x50.8 cm

Oramad

791253

2020-07-11