Vas i silver

Vas i silver
Vas i silver
Vas i silver
Vas i silver
Vas i silver
Vas i silver
Vas i silver
Vas i silver
Vas i silver
Vas i silver
Vas i silver
Vas i silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, silver, Danmark, tidigt 1900-tal, höjd ca 21 cm, vikt ca 308 g

Bruks och åldersrelaterat slitage, gåvogravyr

791255

2020-07-08