Ed Finell föreställande David Bowie

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): David Bowie, "The Thin White Duke", Station To Station Tour, Los Angeles 9 Februari, 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 11/50, analogt handtryckt fotografi, ca 40,6x50,8 cm

Oramad

791257

2020-07-11