Christoffer Johan Wallroth oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTOFFER JOHAN WALLROTH (1841-1916): Insjölandskap, signerad och daterad Chr. Wallroth 1914, olja på pannå, ca 32x40 cm

Smärre färgbortfall, fläckar

791258

2020-07-08