Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
EVY LÅÅS (född 1923): färglitografi, signerad, daterad -77 och numrerad HC XII/XXV, motiv med köksinteriör, bildstorlek 55x67 cm.
Ej examinerad ur ram
791262
2020-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här