Evy Låås

Evy Låås
Evy Låås
Evy Låås
Evy Låås
Evy Låås
Evy Låås

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

EVY LÅÅS (född 1923): färglitografi, signerad, daterad -77 och numrerad HC XII/XXV, motiv med köksinteriör, bildstorlek 55x67 cm.

Ej examinerad ur ram

791262

2020-07-08