Litografi Carl Kylberg

Litografi Carl Kylberg
Litografi Carl Kylberg
Litografi Carl Kylberg
Litografi Carl Kylberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

CARL KYLBERG (1878-1952): Landskapsmotiv, signerad, numrerad 72/360, ca 58 x 68 cm

791264

2020-07-11