Ed Finnell fotografi föreställande Mick Jagger

Såld för:

800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), Mick Jagger, The Rolling Stones, ´´Tour of the Americas´´, Los Angeles, 13 juli, 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 25/50, analogt handtryckt fotografi, bladstorlek ca 40.6x50.8 cm

Oramad

791273

2020-07-17