Ed Finnell fotografi föreställande Aerosmith

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Steven Tyler & Joe Perry, Aerosmith, "Toys In the Attic Tour", Los Angeles 5 December 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 8/50, analogt handtryckt fotografi, ca 50,8x40,6 cm

Oramat fotografi

791277

2020-07-17