Bordslampa Einar Bäckström

Bordslampa Einar Bäckström
Bordslampa Einar Bäckström
Bordslampa Einar Bäckström
Bordslampa Einar Bäckström
Bordslampa Einar Bäckström
Bordslampa Einar Bäckström
Bordslampa Einar Bäckström
Bordslampa Einar Bäckström
Bordslampa Einar Bäckström
Bordslampa Einar Bäckström
Bordslampa Einar Bäckström
Bordslampa Einar Bäckström

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

EINAR BÄCKSTRÖM, bordslampa, sk bouilottelampa, 1900-talets mitt, stämplad EB 7303/76, höjd 45, bredd på skärm ca 34 cm

Fungerar vid test, SAV garanterar inte funktionen. Smärre slitage

791284

2020-07-11