Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
EINAR BÄCKSTRÖM, bordslampa, sk bouilottelampa, 1900-talets mitt, stämplad EB 7303/76, höjd 45, bredd på skärm ca 34 cm
Fungerar vid test, SAV garanterar inte funktionen. Smärre slitage
791284
2020-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här