Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets mitt, 6 ljuspunkter, smide, höjd (tom koppen) ca 85, diameter 60 cm

Funktionen garanteras ej, slitage

791286

2020-07-11