Badrumsskåp

Badrumsskåp
Badrumsskåp
Badrumsskåp
Badrumsskåp
Badrumsskåp
Badrumsskåp
Badrumsskåp
Badrumsskåp
Badrumsskåp
Badrumsskåp

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

HAFA, badrumsskåp, 1960-tal, massiv teak, teak fanéring med detaljer i pressglas och mässing, med belysning, med lösa delar som medföljer, höjd ca 55 samt bredd 80 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

791287

2020-07-11