Golvljusstake

Golvljusstake
Golvljusstake
Golvljusstake
Golvljusstake
Golvljusstake
Golvljusstake
Golvljusstake
Golvljusstake
Golvljusstake
Golvljusstake

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLJUSSTAKE, 1900-talets andra hälft, 7 ljuspipor, smide, svartmålat samt mässing, höjd ca 89 samt största vidd 52 cm

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Slitage

791289

2020-07-15