Aladåbformar

Aladåbformar
Aladåbformar
Aladåbformar
Aladåbformar
Aladåbformar
Aladåbformar

Såld för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

ALADÅBFORMAR, 4 st., 1900-tal, koppar, förtennade invändigt, högsta höjd ca 9,5, största diameter 22 cm

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Bruks och åldersrelaterat slitage

791290

2020-07-15