Aladåbformar
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
ALADÅBFORMAR, 4 st., 1900-tal, koppar, förtennade invändigt, högsta höjd ca 9,5, största diameter 22 cm
Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"
Bruks och åldersrelaterat slitage
791290
2020-07-15