Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
RICHARD RYAN (född 1974): (3) Marilyn Monroe, "Identities acquired", signerade Ryan, numrerade 177/350, resp 321/350, färgserigrafier, bladmått ca 64,5x51,5 cm, oramade
791291
2020-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här