Damarmbandsur Certina

Damarmbandsur Certina
Damarmbandsur Certina
Damarmbandsur Certina
Damarmbandsur Certina
Damarmbandsur Certina
Damarmbandsur Certina
Damarmbandsur Certina
Damarmbandsur Certina
Damarmbandsur Certina
Damarmbandsur Certina

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

CERTINA, damarmbandsur, förgyllt stål, Mayfair, plexiglas, armband i oädel metall, diameter ca 25 mm

Volvomärke på baksidan, fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, plexiglas med repor, armband sned och med trög låsfunktion

791293

2020-07-10