GÖSTA ADRIAN-NILSSON: Tre små sjömännens äventyr

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965) (4): " De tre små sjömännens äventyr i Paris", stämpelsignerade GAN, numrerad 154/475, mapp med 4 verk i varje, giclée tryck på Hannemuhle 310 papper, ca 49,5x70 cm, intyg medföljer

791294

2020-07-07