Mulberry handväska

Mulberry handväska
Mulberry handväska
Mulberry handväska
Mulberry handväska
Mulberry handväska
Mulberry handväska
Mulberry handväska
Mulberry handväska

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MULBERRY, axelbandsväska, England, präglat brunt skinn, mässingsdetaljer, numrerad 585760, 22x10x28 cm

Bruksslitage

791296

2020-07-06