Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
GUNNAR ASPLUND (1893-1965): Motiv med grönska och kyrktorn, signerad samt daterad 1944, olja på duk uppsatt på pannå, ca 47x53 cm
Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"
791302
2020-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här