Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFBORD, sent 1900-tal, sannolikt Italien, underede i svartmålat trä, skiva i travertin, höjd ca 37, skivan 100x100 cm

Nagg på hörnen, fläckar, slitage

791304

2020-07-11