Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
EVALD KALLSTENIUS (1898-1957) Kust i Bretagne, signerad samt daterad 1927, olja på duk uppsatt på pannå, ca 27x45 cm
791321
2020-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här