Evald Kallstenius oljemålning

Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning
Evald Kallstenius oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

EVALD KALLSTENIUS (1898-1957) Kust i Bretagne, signerad samt daterad 1927, olja på duk uppsatt på pannå, ca 27x45 cm

791321

2020-07-08