Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JÖRGEN NASH (Danmark, 1920-2004), Komposition, akvarell, signerad och daterad NASH 1965, mått ca 68x48 cm
Gulnad, ej examinerad ur ram
791329
2020-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här