Jörgen Nash färglitografi

Jörgen Nash färglitografi
Jörgen Nash färglitografi
Jörgen Nash färglitografi
Jörgen Nash färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JÖRGEN NASH (Danmark, 1920-2004), Komposition, akvarell, signerad och daterad NASH 1965, mått ca 68x48 cm

Gulnad, ej examinerad ur ram

791329

2020-07-11