Uno Vallman oljemålning

Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Landskapsmotiv, signerad Uno Vallman, daterad 1955, olja på pannå, ca 45x36,5 cm

Något löst sittande ram

791330

2020-07-11