Peter Wahlbeck litografier

Peter Wahlbeck litografier
Peter Wahlbeck litografier
Peter Wahlbeck litografier
Peter Wahlbeck litografier

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

PETER WAHLBECK (född 1963), 2 st färglitografier, "Mamma" och "Pappa", signerade Peter Wahlbeck, "Mamma" numrerad 72/170, med bladmått ca 45,5x42,5, "Pappa" numrerad 88/170, bladmått ca 45,5x44 cm

Lösa blad

791331

2020-07-11