Roger Risberg litografi
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROGER RISBERG (född 1956), färglitografier (3 st) "Måna Lisa", Mansfigur samt Ren, blad med "Måna Lisa" monogramsignerad RR samt numrerad 25/30, bladmått ca 59,5x44 cm, blad med Mansfigur signerad samt numrerad 5/100, bladmått ca 42x29,5, blad med Ren signerad och numrerad 44/56, bladmått ca 42x29,5 cm
Lösa blad, nedsmutning, syraangrepp på blad med Mansfigur smärre syraangrepp på blad med Måna Lisa och Ren
791332
2020-07-11