Karl Höglund litografier

Karl Höglund litografier
Karl Höglund litografier

Såld för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): färglitografier, titlar: "Uteservering" och "Maskerad", signerade Karl Höglund, "Uteservering" numrerad 29/150, bladmått ca 55,5x38 cm, "Maskerad" numrerad 14/150, bladmått ca 50x38 cm

Lösa blad

791333

2020-07-11