Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
EWA ZETTERWALL (född 1941), färglitografi, komposition med figurer, provtryck, signerad och daterad Ewa Zetterwall -83, bladmått ca 63x47 cm
Löst blad
791334
2020-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här