Ewa Zetterwall

Ewa Zetterwall
Ewa Zetterwall

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

EWA ZETTERWALL (född 1941), färglitografi, komposition med figurer, provtryck, signerad och daterad Ewa Zetterwall -83, bladmått ca 63x47 cm

Löst blad

791334

2020-07-11