Erland Cullberg litografier

Erland Cullberg litografier
Erland Cullberg litografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERLAND CULLBERG (1931-2012 ): (2) Motiv med Figurscen och Komposition med tre figurer, färglitografier, signerade Erland Cullberg, onumrerade, tryckmått ca 59x50 och 63x53 cm

Lösa blad

791336

2020-07-11