Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERLAND CULLBERG (1931-2012 ): (2) Motiv med Figurscen och Komposition med tre figurer, färglitografier, signerade Erland Cullberg, onumrerade, tryckmått ca 59x50 och 63x53 cm
Lösa blad
791336
2020-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här