Elin Källman olja på duk

Elin Källman olja på duk
Elin Källman olja på duk
Elin Källman olja på duk
Elin Källman olja på duk

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ELIN KÄLLMAN (född 1977): Komposition med två katter, olja på duk, signerad och daterad a tergo, Elin Källman 2019, mått ca 49x43 cm

791337

2020-07-11