Elin Källman olja på duk

Elin Källman olja på duk
Elin Källman olja på duk
Elin Källman olja på duk
Elin Källman olja på duk

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELIN KÄLLMAN (född 1977): Nakenstudie, olja på duk, signerad och daterad a tergo Elin Källman 2019, ramens innermått ca 47x39,5 cm

791338

2020-07-11