Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Ur Fredmans Epistlar, litografi, signerad Peter Dahl, bladmått ca 43x29 cm

Ej examinerad ur ram

791339

2020-07-11