Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL (1934-2019): Ur Fredmans Epistlar, litografi, signerad Peter Dahl, bladmått ca 43x29 cm
Ej examinerad ur ram
791339
2020-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här