Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Kvinna, signerad Ulf Gripenholm, 74/75, färglitografi, bladmått ca 80x60
Glas saknas på ram
791340
2020-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här