Ulf Gripenholm färglitografi

Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Kvinna, signerad Ulf Gripenholm, 74/75, färglitografi, bladmått ca 80x60

Glas saknas på ram

791340

2020-07-11