Stolar
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 3 st., Isku, Finland,1900-talets andra hälft, etiketmärkta, benställning i kromad metall, stoppade och med textil klädsel samt konstskinn, sitthöjd ca 48 cm
Bruks och åldesrrelaterat slitage, fläckar
791343
2020-07-08