Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 3 st., Isku, Finland,1900-talets andra hälft, etiketmärkta, benställning i kromad metall, stoppade och med textil klädsel samt konstskinn, sitthöjd ca 48 cm

Bruks och åldesrrelaterat slitage, fläckar

791343

2020-07-08