Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
SKRIVBORD, engelsk stil, trol 1900-talets senare hälft, skiva klädd med målad duk/skinnimitation, höjd ca 74 cm, 135x75 cm
slitage, märken
791352
2020-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här