Gunnar Zetterström oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Motiv med Stockholms stadshus, signerad, olja på pannå, ca 21x26 cm

791355

2020-07-08