Vägglampa

Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGLAMPA, 1900-talets mitt, patinerad mässing, kupa i glas, ställbar i vinkel, djup från väggen ca 36 cm

Funktinen garanteras ej, slitage

791358

2020-07-08