Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
VÄGGLAMPA, 1900-talets mitt, patinerad mässing, kupa i glas, ställbar i vinkel, djup från väggen ca 36 cm
Funktinen garanteras ej, slitage
791358
2020-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här