Per Lindqvist oljemålning

Per Lindqvist oljemålning
Per Lindqvist oljemålning
Per Lindqvist oljemålning
Per Lindqvist oljemålning
Per Lindqvist oljemålning
Per Lindqvist oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

PER LINDQVIST (född 1957) Motiv med figurer, signerad tergo, olja på duk, kanterna med slagmetall, ca 20x20 cm

791359

2020-07-08